• Свеж
TamBee Куп Weatherstrip Четка Времето Соголување самолепливи Куп Weatherstripping за Врата & Прозорец 3/8-Инчен x 3/5-Инчен (16.5 ft)

TamBee Куп Weatherstrip Четка Времето Соголување самолепливи Куп Weatherstripping за Врата & Прозорец 3/8-Инчен

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА - се Користи на windows & doors за подобрување на енергетската ефикасност со варењето празнини и протекување кои им овозможуваат надвор на воздух за да го внесете, и внатре условени воздух за да избега.ДИМЕНЗИЈА - 3/8 во.ширина x 3/5 во.висина x 16.5 ft.должина.ИНСТАЛАЦИЈА - Само-лепило за лесна инсталација.МАТЕРИЈАЛ - Ткаени куп weatherseal материјал.ШИРОКО се КОРИСТИ - цела сезона заштита од влага, drafts (недовршени), ветер, светлина бучава и така натаму.

За производот

Купувачите избираат и