• Свеж
Полица Виси Плакарот Организатор,Сива Гардероба Виси Полиците,Свитлива Платно Облека Складирање Закачалка за Џемпер,Чевли,Децата,Градинка и Прибор за Облека (3 По?

Полица Виси Плакарот Организатор,Сива Гардероба Виси Полиците,Свитлива Платно Облека Складирање Закачалка за

DEN 262.80

Од стока
Достапно.

Постојат 3 нивоа на виси гардероба полиците, секој 11"x 11"x 7", вкупно 23.6" висока, која помага да се задржи секојдневно објекти уредно чуваат и организирани.Погоден за чување на џемпери, кошули, трикотажа, панталони, чанти, чевли, капи.Совршен плакарот складирање, нашите виси плакарот организатор обезбедува доволно простор за складирање на облека и додатоци, ги зголемува употребата на неискористениот простор за сортирање и складирање, и создава дополнителен простор за складирање во секој плакар.Тоа е најдобрата комбинација на cloakroom, гардероба или облека решетката.Висок квалитет на ткаенини : изработени од памук и лен ткаенини, дише, мека, дише и издржливи.Секоја полица има тешко дното дизајн за да се спречи доделување.перат.Дизајнот на количка за управување со уред за складирање заштедува простор и е удобен за носење.Тоа лесно може да се здипли до кога не е во употреба или кога патувате, кое е погодно за чување и не заземаат простор.Може ли да ве молиме дозволете ни да konw ако има било какви прашања, прашање или загриженост.Нашата поддршка на корисниците тим стои со да ви помогне.Големина : 3 полици | Боја : Grey3.

За производот

Купувачите избираат и