• Свеж
Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни 6Pack, Дијамант Уметнички Колекции со 5D Дијамант Сликарство Додатоци Алатки Дијамант Сликарство Пенкало&Складирање Сад, Ди?

Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни 6Pack, Дијамант Уметнички Колекции со 5D Дијамант Сликарство Додатоци

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

????【ЌЕ ДОБИЕТЕ】6 pack дијамант сликарство комплет со дијамант сликарски прибор и алатки : 6* висока дефиниција 5d целосна вежба месечината и животински дијамант сликарство платно, 6* дијамант сликарство пенкало( со 3 различни совети), 1* 12-Мрежа дијамант сликарство складирање сад, 20* чување кеси, 8* дијамант сликарство восок подлога, 4* дијамант сликарство коцки,6 мулти-боја rhinestones монистра сетови,1* tweezer.Големината на сите платна е 30x40cm/ 11.8x15.7in.Доаѓаат со сите потребни предмети да ви помогне да заврши на дијамант уметност!. ????【УЖИВАТЕ во ЗАБАВАТА НА DIY】 DIY дијамант уметничка слика може да се подобри рацете на вештини, да се намали стресот, олеснување на емоции, се доживее чувство на остварување, подобрување на самодовербата и истрајноста, негува трпение.Постарите лица и децата се соодветни.По завршувањето DIY дијамант сликарство комплет е процес на постојано прилагодување себе и споделување на среќни моменти со семејството и пријателите.Тоа ќе биде подобрување на воспитно родител-дете соработка кога ќе заврши оваа дијамант сликарство со вашето дете. ????【НАДГРАДБА на ДИЈАМАНТИ и ЛЕСНО ДА се ПРОЧИТА СИМБОЛИ】круг целосна дијамант со 20 крстот делови, и го направи со 100% смола за повеќе искра од обичните дијамант, направи дијамант сликарство повеќе слоевит и реални, шарени, никогаш нема да избледи,5d три-димензионални од маслото.Ќе добиете околу 20% екстра монистра во секоја боја за да се спречи појавата на недоволен дијаманти.Дијамант уметноста на броеви и симболи на HD платно се јасни и лесни за читање.Тоа е многу лесно да се отворени за возрасни,деца и почетници. ????【СОВРШЕН ПОДАРОК И УНИКАТНИ ДОМА ДЕКОР】5 D Дијамант сликарство собата е совршен украс за вашата дневна соба, спална соба, студија соба, канцеларија, кафуле, ресторан, бар,итн.Направи вашата куќа изгледа многу литературни и топло.Дијамант уметност ќе се прекрасни подароци за семејството и пријателите на Божиќ, Родендени, Годишнини, Graduations, ноќта на Вештерките и други празници.Дијамант сликата е комбинација на крстот бод и боја со број и Тоа е одлична идеја за крстот бод, embroider занает љубовници. ????【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ако дијамант слика ќе примите недостасува монистра или алатки, или сте само не се задоволни со дијамант сликарство колекции, реконструкција или нов пакет ќе биде издадена.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат во секое време.РАБОТА : Следете ги вежба број споредба маса на платно, одберете го точниот боја, се прелива соодветните вежба број во послужавник, отколку да се користи пенкало за да се укаже на чинијата за сервирање.Кога ќе се направи, можете да го притиснете копчето тоа со книгата.Боја : Месечината+Животно.

За производот

Купувачите избираат и