• Свеж
flooobuys 140Pcs 11mm Прилагодливи Растенијата Пергола Конектор Клип Пластика,Крос-Тока Одредување Конектори, Поврзување на Заеднички за Огради,Зеленчук,Растенија Поддржу

flooobuys 140Pcs 11mm Прилагодливи Растенијата Пергола Конектор Клип Пластика,Крос-Тока Одредување Конектори,

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА : Овие A-тип на градина конектори може да се прилагоди од 0 до 70 степени, со дијаметар од 0.43 инчи(11mm); Овие 2 вида на крстот-тока приклучоците имаат дијаметар на 0.43 инчи(11mm), помогне да се создаде ограда и удели во различни стилови за садење качување растенија.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Овие прилагодливи растенијата пергола конектор клипови се направени од издржлив PP материјал и може да се примени за долго време и може да се користи, кои може да се задржи на растенијата стабилна и помогне на растенија растат подобро, суштинска алатка за вашата градина.ШИРОКО АПЛИКАЦИИ : Овие пластичен конектор тока клипови има широка примена, погоден за вашиот домати куп, со куп, грозје решетката и други качување зеленчук и овошје, обезбедување практична и корисна функција за вашите растенија и зеленчук.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : 3 видови на растенијата конектори може да се користи за да се изгради стабилна растенијата качување рамка, преку различни собранието методи за да ја прилагодите рамката и удели да им помогне на растенија се искачи и расте.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Овој пакет содржи 3 различни видови на пластика растенијата конектор удел клипови, вклучувајќи 10 парчиња на тип-конектори, 30 парчиња на крстот тока одредување конектори, 100 растенијата клипови за качување растенија за да се изгради стабилна растенијата качување рамка лесно. 140 PCS,11mm Растенијата Удели Конектори,Прилагодливи на Растенијата Пергола Клип Конектор,A-Тип на Поврзување Заеднички,Крос-Тока Одредување Конектор и Растенијата Поддршка Клипови за Градина Удели Метал Челик Растенијата Удели 140 Парчиња, 11mm ,Постојат 10 PCS A-Тип на Конектори,40 Pcs Крстот Тока Конектор и 100 PCS Растенијата Поддршка Клипови Направени од пластични материјали Прилагодливи A-тип на градина конектори може да се прилагоди од 0 до 70°, тоа може да се прилагоди во секое време.Стабилна Крстот тока одредување конектори не може да се прилагоди, но тие се лесно да се инсталира и стабилна.Апликацијата Совршен за обука растенија, билатерален површината се одлични за climbers за контрола во тие.Се работи за млади растенијата поддршка, патлиџани удели, домат удели, пол грав удели, дрво удели и одлична за изградба trellises или teepees за природни качување на растенијата поддршка .Лесно можете да ги користите Овие 3 видови на растенијата конектори може да се примени за да се изгради стабилна растенијата качување рамка, преку различни собранието начини за да ја прилагодите рамката и удели да им помогне на растенија се искачи и расте, оваа пластика растенијата конекторот на рацете нема да падне и да се задржи вашите раце се чисти.

За производот

Купувачите избираат и