• Свеж
Reebok Работа за Мажи, Zprint Работа Патики Црна 5.5 M

Reebok Работа за Мажи, Zprint Работа Патики Црна 5.5 M

DEN 2357.76

Од стока
Достапно.

Лесна текстил и решетката горниот.Влага wicking ultrafine најлон ткаенина обвивка.Memory Tech Масажа пена пренослив перница footbed.Нога-Одбележан 3 D пена midsole со Периметар Мрежа.Лизга отпорни на високи триење гумени outsole за дополнителна издржливост и влечење.Големина : 5.5 | Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и