• Свеж
DNJ MB648.20 Прекумерно Главните Лежишта за 2005-2015 / Nissan, Suzuki/Екваторот, Граница, NV1500, NV2500, NV3500, Pathfinder, Xterra / 4.0 L / DOHC / V6 / 24V / 3954cc / VQ40DE

DNJ MB648.20 Прекумерно Главните Лежишта за 2005-2015 / Nissan, Suzuki/Екваторот, Граница, NV1500, NV2500, NV3500,

DEN 664.80

Од стока
Достапно.

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Главните Лежишта Поставите Прекумерно .020 во. (.50mm).ОДГОВАРА : 05-16 Nissan, Suzuki / Граница, NV1500, NV2500, NV3500, Xterra, Pathfinder, Екваторот 4.0 L V6 DOHC Природно Aspirated VQ40 DE.FITMENT БЕЛЕШКИ : Еден Сет Услуги Заврши Моторот.DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за автомобили и камиони.Ние внимателно одбрани DNJ Мотор Компоненти како единствена услуги.DNJ има 30+ години досие за квалитет, искуство и доверба.Тоа го прави смисла за нас за да го носат бренд кој ќе ни помогне да заработите лојалноста на клиентите и на долг рок.Дел # : MB648.20 Состојба : Нова Гаранција Тип : 1 година или 12,000-миле DNJ® ограничена гаранција Ова е сосема нов DNJ® Главните Лежишта Поставите Прекумерно .020 во. (.50mm) одговара : 05-16 Nissan, Suzuki / Граница, NV1500, NV2500, NV3500, Xterra, Pathfinder, Екваторот 4.0 L V6 DOHC Природно Aspirated Fitment Белешки : Еден Сет Услуги Заврши Моторот Моторот Ознака : VQ40 DE Осветленост Дел # : : BC1212, MBD45 Сите DNJ® Делови носат ограничен 12-месечен или 12,000-миле гаранција која се јавува прв.Оваа гаранција е ограничена на замена на неисправни производи само.

За производот

Купувачите избираат и