• Свеж
PULEN Наменета за iPhone 13 / iPhone 13 Про за Приватност Екран Заштитник 2 Пакети 6.1 Инчи, Анти-шпионски Случај Пријателски 9H Цврстина Калено Стакло [Автоматско Усогласување А?

PULEN Наменета за iPhone 13 / iPhone 13 Про за Приватност Екран Заштитник 2 Пакети 6.1 Инчи, Анти-шпионски Случај

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Високо Приватност : PULEN приватност калено Стакло за i Phone 13/13 Ујп би можела да се спречи вашата тајна peeping од непознати лица.Тоа е видливо само за лицата кои се директно се соочи со екран и блокови ставови од левата и десната страна во врска со агол од 45°степени.Забелешка : Кога ја користите оваа заштитна налепница, на осветленоста на екранот на уредот ќе се намали.Препорачливо е да ја зголемите светлината на екранот на вашиот уред кога го користите.ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ И-9 H Цврстина екран заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот Телефон од несакани scuffs и гребнатини со нож, копчиња и некои други хард супстанции.Ултра-трајни i Phone 13/13 Про пред екран заштитник и на камерата леќи на камерата заштитник направи работ на екранот на телефонот и леќата не е лесно да се оштети, обезбедување на сеопфатна заштита за вашиот iphone.HD RETINA ЈАСНОСТ Висока Транспарентност-ви обезбеди висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic Oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Приватност екран заштитник одржите вашиот i Phone 13/13 Про чистење на сите времиња.Супер висока светлина и оптички ниво ефект, тоа може ефикасно да се блокира и филтрираат ултравиолетовите зраци.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА Меур-Free Adhesives за лесна инсталација и да нема остатоци кога бидат отстранети.На Апликатори ви Овозможува да инсталирате калено стакло повеќе лесно&погодно.Дури и ако сте неискусен корисник на инсталирање на телефонскиот екран заштитник, можете лесно може да се инсталира на екранот заштитник на i Phone 13/13 Про.Пред инсталацијата, ве молиме да се осигура дека инсталацијата метод е точен.СУПЕРИОРНА УСЛУГА PULEN ви обезбедува пријателска услуга на клиентите.Треба да имате било какви проблеми со нашите производи ние ќе се потрудиме да ви помогне.Доаѓа со лесен и иновативен инсталација за полнење и инструкции, ние ви препорачуваме да се види упатство за инсталација видео пред примена на екран заштитник.Тоа е лесно да се инсталира i Phone 13/13 Про екран заштитник.

За производот

Купувачите избираат и