• Свеж
Ле Creuset Stoneware Cafetiere со Метални Притиснете, 800 мл - Вулкански

Ле Creuset Stoneware Cafetiere со Метални Притиснете, 800 мл - Вулкански

DEN 1365.60

Од стока
Достапно.

Служи четири шолји кафе.Многу силен и издржлив, отпорен на chipping, напукнување и боење.Целосно хигиенски, лесно чистење, отпорен на гребење на површината и не ќе се апсорбира мирисот или вкусови. 5-годишна гаранција.Извор на топлина е скара и фурна безбедно.Машина за миење садови безбедно.Ле Creuset Stoneware Cafetiere со Метални Притиснете, 750 ml - Вулкански.

За производот

Купувачите избираат и