• Свеж
За надворешни работи франко Sarto Жените Jaxine Средината на Теле го Подигнете

За надворешни работи франко Sarto Жените Jaxine Средината на Теле го Подигнете

DEN 2513.52

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Синтетички Гумен ѓон.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Подигнете отворање мерки околу 10.83" наоколу.Теле кожа или велур горниот.Еко-свесни linings со мека + одржлив удобност.Страна патент.Бадем пети. 10.43 инчен вратило висина, 10.63 инчен турнеја вратило.Добиете тоа кул monochromatic се погледне во високи коленото-висока подигање со standout занает.

За производот

Купувачите избираат и