• Свеж
Бавчи Проширување со Ограда за Приватност Екран за Балкон Патио Отворено,Декоративни Faux Ivy Мечување Панел,Вештачки жива ограда (Еден Двострано Лисја)...

Бавчи Проширување со Ограда за Приватност Екран за Балкон Патио Отворено,Декоративни Faux Ivy Мечување Панел,Вештачки

DEN 1919.76

Од стока
Достапно.

Ова проширување со faux ivy ограда екранот се направени од вистински шумата со реални бараат вештачки лисја.Бесплатен замена во рок од 3 месеци ако не сте задоволни со нашите производи.Листовите се направени со УВ стабилизира полиетиленски материјал, така што е сончева светлина & отпорен на вода и на целата година зелена.Одлично да се користи само како ѕид декорација,оградата екран,приватност екран,приватноста жива ограда.блок повеќето УВ зраци,да ги задржи некои приватноста и овозможи на воздухот поминат низ слободно.Без разлика за внатрешна или надворешна употреба се сите големи.Проширување faux лист мечување екранот е многу вообичаени,На проширување со ограда ви овозможи да се прилагоди на должината според саканите димензии,Целосно потрошени големина е 22 X120 инчен,Целосно е затворен големина е 11 X47 инч.Нормално ние ги користиме во 36 X92 инчи,па можете да се одлучите за приватноста според прилагоди решетки ограда големина.Само треба неколку минути да се инсталира со поштенски врски.Се чисти со вода за испирање,се е супер едноставен.Големина : 2 PC | Боја : ЗЕЛЕНА.

За производот

Купувачите избираат и