• Свеж
Tenax 090786 Живина Ограда, Зелена

Tenax 090786 Живина Ограда, Зелена

DEN 528.00

Од стока
Достапно.

УВ Третирани за долготрајна заштита, 3-5 Години на траење на живот.Се користи Како : Пилешко ограда, Задниот Двор на Кокошки и Кафези, живина работи и скрининг, ограда околу зеленчук или цветни градини.Овој долготраен, ув стабилизира, пластични алтернатива за традиционалните пилешко жица ќе не ' рѓа или ги кородираат и е лесен за повторна употреба.Мерки 3-метри должина од 25-метри ширина, прекини со алатка нож, и го остава без остри рабови.Живина ограда.Овој долготраен, ув стабилизира, пластични алтернатива за традиционалните пилешко жица ќе не ' рѓа или ги кородираат и е лесен за повторна употреба.Тоа може да се користи во многу апликации, вклучувајќи ги и живина работи и скрининг, и како ограда околу зеленчук или цветни градини.Тоа е лесно да се работи со бидејќи ја сече со алатка нож, и го остава без остри рабови; достапен во зелена боја.Мерки 3-метри должина од 25-метри ширина.Tenax 090786 Живина Ограда, Зелена.

За производот

Купувачите избираат и