• Свеж
Голем Виетнамски кафематот Големи Димензии Кафе Тенџере | француски Притиснете Стил Кафе Филтри | Прелива Преку Кафе Dripper | Преносни кафематот | Користат 9 оз Земјат?

Голем Виетнамски кафематот Големи Димензии Кафе Тенџере | француски Притиснете Стил Кафе Филтри | Прелива Преку

DEN 415.20

Од стока
Достапно.

????ЏИНОВСКА ГОЛЕМИНА ВИЕТНАМСКИ КАФЕ DRIPPER може да се направи 10-12 порции 5 инчи, широк комората, 60 мл.Погоден за кафуле, чај, продавница, ресторан, големо семејство, канцеларија, или тим. ????ИЗДРЖЛИВИ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Ова е се направи со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, трае во животот на времето, квалитет загарантирана. ????НЕМА МОЌ е ПОТРЕБНО : Ова кафе dripper не треба да го приклучиш во, едноставно истурете топла вода во текот на заработите вкусни топло или ладно кафе (кафе sua da).Лесен за употреба и преносни, добро за кампување или патување. ????БЕЗ ФИЛТЕР ХАРТИЈА е ПОТРЕБНО : кафематот доаѓаат подготвени за употреба, не треба да имаат и дополнителни филтер хартија.Гравитацијата вметнете полесно да се користи од завртка надолу вметнете кафе на одлуки. ????ПОГОДЕН ЗА СИТЕ видови НА КАФЕ : Овој Ca phe phin работи добро со сите видови на земјата кафе, како Trung Нгуен, Кафе Ду Монд", "Старбакс", Смрт Сакаат, Арабика, Робуста или други видови на Кафе.НАПРАВИ НА НАЈДОБАР ВИЕТНАМСКИ КАФЕ со Бавно dripper Гладијатор Виетнамски кафематот, француски притиснете стил, капе кафе, топли или ладни (ca phe sua da).Големина : 10 Чаши.

За производот

Купувачите избираат и