• Свеж
COARBOR Отворено Мечување со Метална Ограда Столбови Отстранлив Еднократно Привремено Бариера Мрежа Ограда за Животни Пилешко Елени Зајакот Куче Безбедност Ограда 4'

COARBOR Отворено Мечување со Метална Ограда Столбови Отстранлив Еднократно Привремено Бариера Мрежа Ограда за

DEN 516.00

Од стока
Достапно.

Дојде со нашите ограда мислења за лесна инсталација и отстранување.Идеален за спречување на кучиња, мачки, зајаци од добивање во вашата градина.Можете исто така да купите ткаенина сам како безбедносна ограда екран за постоечките метална ограда за да се блокира растојанието меѓу мислења за кученце и децата за безбедност.Може да се намали за да се прилагодите на должина.Должина 1-150ft на располагање.Користи околу градина, двор, пилешко двор, зеленчукова градина, палубата за да се заштитите од несакани животни.Било каква загриженост, се чувствуваат слободни да контакт.Големина : 4'x24' Стандардна Големина | Боја : Зелена со мислења.

За производот

Купувачите избираат и