• Свеж
Нова Рамнотежа на Мажите 608 V5 Секојдневен Комодитет Крстот Тренер

Нова Рамнотежа на Мажите 608 V5 Секојдневен Комодитет Крстот Тренер

DEN 719.52

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон. 3 Ширини.ABZORB midsole апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и компресија отпор.IMEVA (вбризгување-украсениот ЕВА пена) midsole за фирма а сепак флексибилен амортизирање.Внатрешни midsole месо тело додава midfoot структура и поддршка.Кожени горни.Лесно е да бидете мотивирани да се движат кога ќе имаат сите-ден удобноста на мажите 608v5. На последната генерација на овој класичен тренер карактеристики подобрена ABZORB лекува подлога за премиум амортизирање и изобилство outsole flex жлебови за супериорен флексибилност.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

За производот

Купувачите избираат и