• Свеж
Winlyn 7 Компјутери Вештачки Сребрена Долар Еукалиптус Лисја Спрејови Зеленило Произлегува најголемиот Дел Зелена Гранките и на Гранките за Вазна Букети Венец Израб?

Winlyn 7 Компјутери Вештачки Сребрена Долар Еукалиптус Лисја Спрејови Зеленило Произлегува најголемиот Дел Зелена

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Еукалиптус лисја се изработени од пластика и свила, пластични жичен произлегува се водоотпорни, можете да го пресврт нив да било форма што треба.Секој Faux Сребрена Долар Еукалиптус Лист Спреј е околу беа 25,5" високи и 10" широк, и лисјата се appr. - Свиок и манипулира со еукалиптус потекнува и да се создаде уникатен farmhouse еукалиптус венец дека ќе биде совршен за прикажување на секоја врата или прозорец. - Користење на сребрен долар еукалиптус лисја како пост-церемонија confetti фрли наместо на користење ливчиња од роза. - Место на еукалиптус лисја гранки во вазна со други вештачки цвеќиња да се создаде шарени природата-инспириран табела централен. - Ги красат секое место амбиент со sprig на еукалиптус да се донесе еден допир на природната боја на вашите маси.

За производот

Купувачите избираат и