• Свеж
Bansbach Easylift I96023 900BA4 Нерѓосувачки Челик Заграда, од не ' Рѓосувачки Челик

Bansbach Easylift I96023 900BA4 Нерѓосувачки Челик Заграда, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 401.76

Од стока
Достапно.

Број На Предмети : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 3" L X 2" W X 2" H. Пакет Тежина : 0.5 Фунти. 900 BA4 Нерѓосувачки Челик, Употреба со Забрана Бач топката приклучоци, Рамни Монтажа Заградата за 10мм топката чашката, се Препорачува крајот фитинзи W4, W5, W6, F3.

За производот

Купувачите избираат и