• Свеж
За полевање Може да Затворен Растенија,1000ml/33oz Бела Долга Spout Декоративни Здрав Отпорни на Гребнатини Мат Метал за Полевање Може да се за Внатрешна Отворено Растени?

За полевање Може да Затворен Растенија,1000ml/33oz Бела Долга Spout Декоративни Здрав Отпорни на Гребнатини

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

[Материјал] нерѓосувачки челик за полевање може да е направена од Отпорен на Гребнатини Мат Метал, leakproof и не-токсични и ергономски се справи со е удобно да се одржи.нерѓосувачки челик изградба е отпорна на дневни гребнатини, корозија и tarnishing. [Употреба]Оваа нерѓосувачки челик за полевање може да се полу-отворен топ дизајн го прави за полевање може да се погодни да рефил вода.Тоа испорачува вода точно каде да се стремите и со тоа не spills, може да се постигне во мали места без одлевање на вашата маса. [Сцени]Нашите нерѓосувачки челик Метал за полевање може да е совршена големина за внатрешна куќа растенија и мала канцеларија растенија, ја зголемува влажноста на воздухот околу растенија и цвеќиња за да ги задржи здрав. [Size]1000 ML/33 Ooz ,млазницата на нашите нерѓосувачки челик за полевање може да е долга и тенка, тоа може да се направи вода се фрлаат лесно да навлезат во фабриката без јавните и отпад.ние се нудат сива/бело/црна боја за корисниците да ги изберат. [Задоволството на клиентите Гарантира]Ако имате било какви прашања или двоумење за нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот тим за поддршка ќе одговори во рок од 24 часа и ridering понуди без проблеми се враќа & наплата.Цел сега, без двоумење.Боја : Бела.

За производот

Купувачите избираат и