• Свеж
Рака Ѕвона, Свадба Декорација Ѕвона, сигналните Ѕвона, Стари Пејџери, Пет Ѕвона, кои се Користат за вршење на Хотелската Рецепција Свадба Ресторан Активности, Возра

Рака Ѕвона, Свадба Декорација Ѕвона, сигналните Ѕвона, Стари Пејџери, Пет Ѕвона, кои се Користат за вршење на

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Кога треба да се испрати сигнал да се подготви вечера, обука на домашни миленици, се направи телефонски повик во соба, го користите во играта, или треба некој да се јавите за помош, сребро бел е одговорот.Тоа е во прилог на убава црна глеѓ дрвена рачка со полира среброто површина, обезбедување непречено и атрактивен изглед.Лесен за користење : Тоа е корисно кога е на ноќни табела/кафе на маса, или во вашиот џеб за луѓе на кои им е потребна посебна помош.Ако можете само да лежат во кревет, ве молиме телефонирајте на овој бел да ви помогне да се јавите на вашето семејство.Употреба : Широко се користат во рестораните, кревет и breakfasts, хотели, продавници, услугата ѕвона, пет ѕвона, наставник ѕвона, стари ѕвона за повикување, ручек ѕвона за повикување на децата, и одлична алатка за децата да си играат тајмери.Обезбеди јасен и концизен рингтонови кои можете брзо да го привлече вниманието на групите.Димензии : висина 13 CM, бел калибар 7.5 CM.Материјал : дршката е изработен од пластика, на бел подолу е направен од метал, и внатрешниот мушка е направен од пролетта и пластика.Боја : Сина.

За производот

Купувачите избираат и