• Свеж
32 Парчиња Стигнале Кликнете Гумичка и Refills Сет Вклучуваат 8 Парчиња Механички Гумичка Пенкало и 24 Парчиња Молив Гумичка Рефил Пен-Стил Гуми за Студентите Уметник Пи

32 Парчиња Стигнале Кликнете Гумичка и Refills Сет Вклучуваат 8 Парчиња Механички Гумичка Пенкало и 24 Парчиња

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

5 cm Рамен крајот гумичка пенкало : Пенкало во боја : случајни боја Гумичка refills боја : бела Пенкало големина : 5.Широка примена : овие пенкало како гуми може да се применува од страна на студентите за секојдневна употреба на училиште и дома, да пишуваат, да се подготви, и се користи во испитувањето; Тоа е исто така погоден за канцеларија работници, канцелариски персонал, уметници и така натаму.2 cm Гумичка refills големина : 4.Refillable и стигнале : нашата кликнете гумичка пенкала се стигнале; Вие само треба да притиснете на clicker на една страна за да ја определите должината на гумичка поради тоа е лесно да се прошири и да се повлече, и исто така можете да го замените рефил кога истече времето, со удобноста на вашиот учат или работат.Спецификации : Круг крајот гумичка пенкало : Пенкало во боја : зелена, сина, виолетова, портокалова, топла розова Гумичка refills боја : бела Пенкало големина : 5.1 инчи/ 13 cm Гумичка refills големина : 2.Доволно количество : ќе добиете 8 парчиња стигнале механички гумичка пенкала и 24 парчиња пенкало гумичка refills, кои се потребни училишни материјали за вашите деца, доволни количини за да се исполнат секојдневна употреба и за замена.Внимателен дизајн : овие пен-стил молив гуми имаат две цели, вклучувајќи, круг крајот и рамни крај; круг совет гумичка е погодна за бришење повеќето молив знаци, и станот совет е погодна за бришење на деталите без уништување на целата ви помага да брзо и непречено да работат.Боите може да постои мала разлика поради различни прикази. 32 Парчиња стигнале кликнете гумичка и refills сет вклучуваат 8 парчиња механички гумичка пенкало и 24 парчиња молив гумичка рефил пен-стил гуми за студентите уметник пишување сликарство Добра за студии : Овие кликнете стигнале гумичка пенкала имаат два различни дизајни, круг крајот и рамни крајот, вие само треба да изберете на крајот ќе треба да зависи од вашата ситуација и потоа нежно избришете исклучување на погрешни зборови без кинење на хартија; Без сомнение, тие се добри партнери за вашата работа или учење.

За производот

Купувачите избираат и