• Свеж
Dorman 55552 Преголеми Кочница Caliper Болт, Пакување од 2

Dorman 55552 Преголеми Кочница Caliper Болт, Пакување од 2

DEN 1713.60

Од стока
Достапно.

Директна замена - овој диск кочница caliper гром комплет дизајниран е прецизно да се стегне во одземени дупки лесно поправка на сопирачката caliper или зглоб на одредени возила.Идеално решение - овој комплет обезбедува е сигурен замена за оригиналната хардвер дека има одземено.Трајни изградба - овој комплет се направени од квалитетни компоненти за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој диск кочница caliper гром комплет дизајниран е прецизно да се стегне во одземени дупки лесно поправка на сопирачката caliper или зглоб на одредени возила.Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е конструиран за сигурен перформанси и издржливост.

За производот

Купувачите избираат и