• Свеж
YIWMHE 80mm 100mm 120mm Скутер Тркала LED Блиц Светлина До Скутер Тркала Компатибилен со Micro Скутер Лежишта со 5 Бои (Боја : Розова 120mm)

YIWMHE 80mm 100mm 120mm Скутер Тркала LED Блиц Светлина До Скутер Тркала Компатибилен со Micro Скутер Лежишта

DEN 198.00

Од стока
Достапно.

120mm дијаметар LED ТРЕПКА тркала загарантирана да се вклопуваат во предната страна на вашиот или Макси Микро Скутер или други скутери преземање 120mm дијаметар тркала!.Овие тркала се исти дијаметар но "пневматици" се 5mm потенок.Тркалата имаат ист фит така може да се користи безбедно.Висок квалитет ABED-7 лежишта и алуминиумски spacer пред-опремени.ABEC-7 се повеќе прецизни/помалку wobbly.Користете Компатибилен со замена на стари или скршени еден Компатибилен со безбедно уметничко лизгање.Да добие нов еден, што е побрзо, посмирен и повеќе сигурност уметничко лизгање.Боја : Розова 120mm.

За производот

Купувачите избираат и