• Свеж
Господар на Градинарски Производи WF Екран, 6 од 14-Нозе Врба Мечување, 6'H x 14'W, Браун

Господар на Градинарски Производи WF Екран, 6 од 14-Нозе Врба Мечување, 6'H x 14'W, Браун

DEN 524.64

Од стока
Достапно.

Врба стапчиња се брзо обновливите извори; Врба огради се еколошки одржлив во споредба со метален синџир линк огради или пластични.Одлична ограда скрининг и сенчење материјал.Лесна инсталација, едноставно вратоврска тоа да се синџир-линк ограда или ограда мислења; Флексибилни и се одличен за нерегуларни и нерамна пејзаж.Врба мечување бил традиционално се користи во Европа за илјадници години, обезбедување на селски естетски за секој пејсаж.Врба мечување е идеален за скрининг градина области за да се зголеми приватноста.Користете го овој еколошки одржлив врба ограда за да се создаде природен изглед на екран мечување во вашиот дом и во градина, додадете приватност на тремот или патио, или да креирате мека засенчени места од страна на draping овој сестран мечување во текот на арбор и pergolas.За разлика од другите врба валани огради на пазарот, ние ги користиме црн најлон обложени поцинкуван жица за да ткаат нашите огради заедно за да се спречи рѓа.Црната боја на најлон обложена жица за голема мера ја подобрува изгледот на нашата врба огради, беспрекорно се меша во повеќе природен изглед.

За производот

Купувачите избираат и