• Свеж
[2+2 Pack] LYWHL за Samsung Белешка 20 Ултра за Приватност Екран Заштитник, [Поддршка Отпечаток ID] Анти-Шпионски Црна Целосна Лепило Флексибилни Филмот + Леќи на Камерата Стакл?

[2+2 Pack] LYWHL за Samsung Белешка 20 Ултра за Приватност Екран Заштитник, [Поддршка Отпечаток ID] Анти-Шпионски

DEN 328.56

Од стока
Достапно.

[Поддршка Ултразвучно Отпечаток] = Ултра тенок филм не се меша со допир одговор и Во Екранот за Отпечатоци ID.Напредни Нано лепак и целосна лепило покриеност функција ви овозможи одлична чувствителност на допир и да комуницирате со ултразвучно senor кои го прават На екранот Сензор за Отпечатоци Функцијата работи. !!!Ве молиме регистрирајте го вашиот отпечаток пред да ја залепите на стакло екран заштитник.Приватна Заштита = Екранот се видливи Само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот, тоа е вашата најдобра tools да се задржи вашите лични и чувствителни информации безбедно ефикасно.Приватност екран ќе потемни за да се спречи peeking очи во близина на вас, па ќе треба да го вклучите вашиот уред display brightness up кога го користите. [4 Pack] - 2 КОМПЈУТЕРИ, Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра Флексибилни за Приватност Екран Заштитник + 2 ПАРЧИЊА Samsung Белешка 20 Ултра Камера Стакло Заштитник.Тие се случај пријателски, со случај provid Максимална заштита за вашиот телефон. (! ! !Се сеќавам settings - Чувствителност на Допир - и да се сврти на Допир Чувствителност). [Лесна Инсталација] - инсталација комплет со инсталација рамка, влажни/сува брише, прирачник за корисникот, и прашина отстранување/водич налепници.Кавга-бесплатно инсталација обезбедува едноставен, точен и балон-бесплатна апликација. 100% Гаранција = LYWHL нуди по-продажбата на услугата за задоволување на нашите клиенти и потенцијални купувачи.Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и