• Свеж
FRCELLNT 5oz Плевел Бариера Пејзаж Ткаенина, 3ft x 100ft Тешки & Премиум Земјата Покрие Плевел Бариера Ткаенина, Про Градина Плевел Блок Ткаенина

FRCELLNT 5oz Плевел Бариера Пејзаж Ткаенина, 3ft x 100ft Тешки & Премиум Земјата Покрие Плевел Бариера Ткаенина,

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

5 мл ТЕСНИ ТКААТ : Нашата градина плевел бариера чува децата и домашните миленичиња подалеку од нечистотија.Висока густина ткаени материјали, нема потреба да се грижите за газење и бура штета.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ВИСОКА ПРОПУСТЛИВОСТ : Трајни полипропилен материјал.Ефикасно да се задржи на почвата свежи и хранливи материи и да се спречи порастот на плевелите.Ќе не уништи екосистем во дворот, збогум плевели.УВ СТАБИЛЕН и ВОДООТПОРНА : Висока бариера перформанси.Индиректна сончева светлина, на плевел крпа се уште е силен и издржлив.Не грижете се!Гаранција ќе трае за 5-6 години.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само се развива, можете да го инсталирате сами.Со ленти, ножици исечете, лесно да се организира растенија.Можете да го користите без професионалци и технологија.ДОСТАПНИ ВО СИТЕ годишни времиња : FRCELLNT градина плевел контрола ткаенини помогне долгорочно пејзаж планирање.Може да се користи во сите сезони, погоден за сите временски услови.Повеќето напредни текстилна технологија и машини се користи за одржување на висока пропустливост на воздух и пропустливост додека обезбедување на висока јачина.Порозни и дише, за да се обезбеди нормален раст на растенијата, додека намалување на размножување на плевелите.Со користење на професионална одделение PP материјал, одлична засенчување перформанси, УВ отпор и отпорност на корозија.

За производот

Купувачите избираат и