• Свеж
Cutiset Премиум Керамички француски Притиснете Кафе и Чај Создателот, 34 Унца

Cutiset Премиум Керамички француски Притиснете Кафе и Чај Создателот, 34 Унца

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

【КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН】Направени од високо квалитетна керамика која е начинот на кој поубав од стакло оние.Овој класичен стилски дизајн кафематот ќе ја надополнува било оркестарот и носи елегантен стил на секоја маса и прилики.Францускиот печат се премиум пиво систем кој обезбедува најдобрите вкус на кафе со напор операција. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 - Ова француски притиснете карактеристики висок квалитет, здрав керамички stoneware конструкција за countertop стил и стабилност.Плус, керамичка глина има температури подобро од други материјали, па вашиот пијалок ќе остане топол повеќе!Бојата нема да избледи и квалитетот доволно издржливи за да служат за цел живот. 【КАФЕ ЉУБОВНИК МОРА да се ИМА】- Со својата дарежлива 40oz капацитет, овој производ е совршен за доделување групи, без разлика дали дома со семејството или во сала за состаноци со колегите.Овој сет е идеален за секој кафе љубовник.Стане barista во вашата сопствена кујна со оваа класична црно Кафе француски Притиснете. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ОДЛИЧЕН ПОДАРОК】- францускиот печат е неверојатно лесен за употреба дека тоа трае само четири чекори за да се направи една шолја кафе.Таа е погодна за двете, почетници и искусни кафе алкохоличари.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашите најблиски, членовите на семејството или дури и како лекување на себе си. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】- Контактирајте со нас што ќе тргне наопаку со производот, Cutiset тимот тука ќе ја направат совршена за вас одеднаш!.Совршен за хостинг и kinki!Овој производ го прави лесно да се служи помеѓу 8 чаши свежо сварено кафе за групи – совршен ако сме релаксирачки дома со семејството и пријателите, или да бараат да се перк сите во канцеларија состанок.Овој сет е само да одговара за секоја прилика, Едноставна,Класична и Стилски!.

За производот

Купувачите избираат и