• Свеж
Расклопна Пешачење Столбови DecorSea 2Pack 5-Делови Алуминиум Прилагодливи Пешачење Столбови Ultralight Одење Стапчиња со Брз Брави за Надворешна Пешачење Кампување Mountaineering

Расклопна Пешачење Столбови DecorSea 2Pack 5-Делови Алуминиум Прилагодливи Пешачење Столбови Ultralight Одење

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

【ПОСИЛНИ&ТРАЈНИ】 -Пешачење столбови направени од aerospace алуминиумска легура, пешачење пол можат да издржат притисок и влијание подобро отколку јаглерод.Површинска обработка создава заштитен слој против корозија, на тој начин обезбедување на високо ниво на отпорност на корозија.Исто така, таа дојде со снегот генерализирање и Не се лизга гумени подигање совети,нема да ве разочараме на песок, карпи, тротоарот, на патеката, во поток или на било која друга површина.погоден за мажи, жени, тинејџери и пензионери.Посилни и потрајни.Прилагодлива Должина од 110 to130cm : должината на пол може да се прилагоди брзо и лесно користење на иновативен метал флип-lock технологија.Се прилагодите на висина на вашите потреби, и да се осигурате дека тоа е безбедно со нашите метал затка secure систем на заклучување.Висина на половите има исправка спектар на 20cm од 110cm да 130cm кој одговара за мажи, жени, тинејџер со висина од 5'2" (159cm) и 6'5" (195cm). 【НЕВЕРОЈАТНО ЛЕСЕН & КОМПАКТЕН】 – На помалку од 10 мл по пол, тие едвај додавање која било тежина додека пешачите.Виткање надолу за помалку од 14", тие ќе се вклопи во вашиот носат на багаж или вашиот пешачење ранец со леснотија.Еден Потчукнете-Кодот за приспособување на висина на дршката обезбедува лесно да се приспособат на динамичен приклонуваат.Тоа е најдобра поддршка кога ќе одат пешачење Кампување Mountaineering или други отворено авантура спорт. 【УДОБНО РАКА КОСТЕЦ И ЗГЛОБОВИТЕ РЕМЕНИ】 - одење стапчиња / пешачење столбови расклопна лесни се дизајнирани со ergonomical костец кои се направени од мека ЕВА пена за да додадете удобноста на вашиот пешачење патувања, апсорбираат потта и чувајте ги рацете кул и сува во текот на долги скокање!На прилагодливи поместена & поширок отвор за ремени обезбеди поголема поддршка, помалку триење/chaffing. 【СЛОБОДНИ Вашите РАЦЕ】-Овие Работи се ергономски дизајниран за рака заштита.Тие се професионалци' избор за супериорен пешачење столбови.Ќе сакам удобно и елегантен изглед рачки.

За производот

Купувачите избираат и