• Свеж
Стандарден Мотор Производи NS85T Неутрален/Копија/безбедносен Прекинувач

Стандарден Мотор Производи NS85T Неутрален/Копија/безбедносен Прекинувач

DEN 592.32

Од стока
Достапно.

Стандарден Мотор NS85 T Т-Серија Неутрален безбедносен Прекинувач (NS85 T).Дел број : NS85 T.Пакет Тежина : 0.15 фунти.Пакет Димензии : 24.384 L x 11.43 H x 11.684 W (сантиметри).Стандарден Мотор NS85 T Т-Серија Неутрален безбедносен Прекинувач.

За производот

Купувачите избираат и