• Свеж
#amalgamator - 20oz Хаштагот од Нерѓосувачки Челик, Бели Шише за Вода со Carabiner, Бела

amalgamator - 20oz Хаштагот од Нерѓосувачки Челик, Бели Шише за Вода со Carabiner, Бела

DEN 597.36

Од стока
Достапно.

ШИШИЊА СО ВОДА СЕ КУЛ! - Ова е 20oz Нерѓосувачки Челик Шише за Вода со Carbiner.Со својата убава мазна површина и удобно обемот ова совршено се вклопува во вашата рака.Уживајте во вашиот хидратација со од шише за вода!.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ - Ова шише за вода е направен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик.Тоа е погуста отколку повеќето шишиња со вода на пазарот, што го прави цврсти и трајни производи за секојдневна употреба.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место СЕКОГАШ - Овој шише за вода, не е микробранова безбедно и тоа не е машина за миење садови безбедно.Тоа е една рака мие само објект.Миење на рацете ова шише за вода ќе го направи тоа трае и подолго!.СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - Ова е одлична можност да им даде подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Свадба Подароци, или било давање на подарок празник.Тоа е уште голема за групи, корпоративни настани, канцеларија партии, дома декор, ресторани и кафе-барови и многу повеќе.Ова е 20oz Нерѓосувачки Челик Шише за Вода со Carabiner.Со својата убава мазна површина и удобно обемот ова совршено се вклопува во вашата рака.Уживајте во вашиот хидратација со од шише за вода!.

За производот

Купувачите избираат и