• Свеж
Mesenic Деца Ножици (36 Смета Наставник Пак, Заоблени-совет, 5.1 Инчи) - 5.1 Мека на Допир Тапи Училиште Студентски Ножици Shears MS-001-G (Пакување од 36)

Mesenic Деца Ножици (36 Смета Наставник Пак, Заоблени-совет, 5.1 Инчи) - 5.1 Мека на Допир Тапи Училиште Студентски

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Пакување од 36 за една Училница. 5.1" (Нож должина : 2.09").Ергономски Дизајнирани Рачки - Лесен за Употреба.Мека на Допир Рачки – Удобен за Користење.Три Избрани Бои (зелено-12 брои, виолетова-12 брои, црвено-12 count).Mesenic Деца Ножици (36 Смета Наставник Пак, Заоблени-совет, 5.1 Инчен) КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ - Пакување од 36 за Училница - 5.1" (Нож должина : 2.09") - Ергономски Дизајнирани Рачки - Лесен за Употреба - Мека на Допир Рачки – Удобно да се Користи - Три Избрани Бои (зелено-12 брои, виолетова-12 брои, црвено-12 count) Грижете се-бесплатно Гаранција - Со 12 месеци грижете се-бесплатен производ гаранција од Mesenic - Секогаш задоволни со сервисот за 24*7 достапните ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Димензија : 5.12 × 2.17 × 0.24 во Нето тежина : 0.85 оз по пребројувањето на гласовите.

За производот

Купувачите избираат и