• Свеж
Razer BlackWidow X Chroma Механички Игри Тастатура: Зеленото Копче Прекинувачи - Тактилни & Clicky - Chroma RGB Осветлување - Military-Одделение Метална Конструкција - Меркур Бела

Razer BlackWidow X Chroma Механички Игри Тастатура: Зеленото Копче Прекинувачи - Тактилни & Clicky - Chroma

DEN 4293.36

Од стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Потпис Механички Прекинувач за Игри : Razer Зелена switch технологија обезбедува задоволување на clicky звук со 50 G на actuation сила, идеален за пишување и игри кои бараат највисока точност.Извонредно, Индивидуализира Chroma RGB Осветлување : Вклучува 16.8 милиони бои w/ вклучени претходно профили на посебно позадинско осветлување на копчињата; syncs со игра и Razer Chroma-от, периферни уреди и Philips Боја производи.Целосно Програмабилни Макро Поддршка : Razer Hypershift овозможува за сите копчиња и притискање на копче комбинации за да се remapped да се изврши сложени команди.Воено-Одделение Метална Конструкција : Изградена на последната, со солиден, метал врвот врвот плоча за минимална flex и подобрени набитост.Трајни Изградба : Поддржува до 80 милиони кликања со 2 година производителот гаранција.Боја : RGB Меркур.

За производот

Купувачите избираат и