• Свеж
Расте Силна Мека Мрежа Најлон Пергола Пребивање Масовно се Тркалаат 2X Дебели - 5 x 350 ft Тешки-Должност Градина Пребивање за Растенија + Заедничка Култура Средување на

Расте Силна Мека Мрежа Најлон Пергола Пребивање Масовно се Тркалаат 2X Дебели - 5 x 350 ft Тешки-Должност Градина

DEN 1293.60

Од стока
Достапно.

ВКЛУЧУВА - (1) Градина пергола пребивање 6 инчи (15 cm), плоштади, 5' (52") x 350' (152 cm x 106 m) и (1) со Заедничка Култура средување на ножици.МЕКА И ГРАДИНА БЕЗБЕДНО - Не абразивни најлон scrog нето штити повеќе нежно се од пластика, со истовремено намалување на штети од земјата-rot, инсекти и глодари.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ ИЗДРЖЛИВОСТ - Гнијат и ' рѓа доказ растенијата пребивање.Хемиски отпорни и УВА стабилизирана за долготрајна употреба.ПОЗДРАВ КУЛТУРИ, ПОГОЛЕМ ПРИНОС - ја Подобрува светлина изложеност, се зголемува циркулацијата на воздух и оптимизира крошна област.Поддржува тешки култури користење на разновиден поли мрежа пребивање.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Едноставна инсталација вертикални или хоризонтални.Тоа е лесно да се справи со, едноставен за инсталација и нема да метежот.Објектот Пакет Количина : 1.

За производот

Купувачите избираат и