• Свеж
Sweet Home Деко Свила Мешани Флорални Селски Свадба Букет во Лаванда Пурпурна боја на слонова коска Булчински Букет Деверуша Букет Boutonniere (3W Boutonniere)

Sweet Home Деко Свила Мешани Флорални Селски Свадба Букет во Лаванда Пурпурна боја на слонова коска Булчински

DEN 263.52

Од стока
Достапно.

Постојат две големини на цветни букети, кои се направени, со измешани лаванда и виолетови цвеќиња;.Голем bouuqet е 10"W X 10"Т, мал букет е 8"W X 8"Т, boutonniere е 3"W X 5"Т;.Дршката е опкружено со виолетова панделка и јаже,.На листата цена е само за ЕДНА boutonniere;.Само бродови од Сладок Дом Деко во ЊУЈОРК, САД.Превозот на плаќање не се враќа;.Постојат две големини на букети цвеќиња.Голем е 10"W X 10"Т, а малиот е 8"W X 8"Т Боја исти boutonniere е исто така на располагање.Ако сте во потрага за лаванда и виолетова тон свадба букет, тие се вашиот најдобар избор.Овие предмети се продаваат одделно.

За производот

Купувачите избираат и