• Свеж
Леополд во Виена кафематот француски Притиснете Бакар, Челик, 12.1 x 16.9 х 20 cm

Леополд во Виена кафематот француски Притиснете Бакар, Челик, 12.1 x 16.9 х 20 cm

DEN 814.80

Од стока
Достапно.

Модерен дизајн.За 6 шолји кафе.Бакар боја метал.Отпорни на топлина стакло.Нерѓосувачки челик филтер.Опис на производот Оваа бакар-обоените францускиот печат се вистински око catcher во кујната.Тоа е исто така многу практични за употреба, бидејќи можете да го поставите на кафе сила и греење време.Достапни во 350 мл и 800 мл.Сет Содржи : Кафематот Француски Притиснете Бакар.

За производот

Купувачите избираат и