• Свеж
Suncast 4 Куќиште Самостојна Реверзибилна Панел Отворено Екран Совршен за Прикривање Ѓубре Лименки, клима, Светло Taupe

Suncast 4 Куќиште Самостојна Реверзибилна Панел Отворено Екран Совршен за Прикривање Ѓубре Лименки, клима, Светло

DEN 1958.40

Од стока
Достапно.

ОТВОРЕН ЕКРАН КУЌИШТЕ : Вклучува 4 панели и 5 мислења кои можат да дејствуваат или како бариера, а за приватност екран, или мала ограда.ПОВЕЌЕ КОНФИГУРАЦИИ : Може да се организира во неколку различни конфигурации за да ги собере било отворен простор.ИЗДРЖЛИВИ СМОЛА РАМКА : Ткаени смола рамка конструкција нуди долга-трајни стил и издржливост.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Изградени со трајни смола во стилски светлина taupe заврши за долготрајна употреба.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Секој панел мерки 2" x 23" x 44" да се обезбеди доволно приватност без преземањето премногу простор.ФЛЕКСИБИЛНИ ЛОКАЦИЈА : Со 7 инчен челик мислења и удели, може да се вметне во било сцена каде удели може да се води во земјата.Додадете за приватност на вашиот отворен простор со Suncast 4-Panel Смола Екран Комплет.Овој комплет вклучува 4 панели и 5 мислења кои може да бидат уредени во различни форми да дејствуваат или како бариера, а за приватност екран, или мала ограда.Нејзиниот хармоничен дизајн е, исто така, одлично за прикривање клима и ѓубре или канти.Ова куќиште е лесно подесување овозможува да бидат поставени и се пресели лесно да одговараат на различни простори.Своите стилски дизајн со светлина taupe заврши воздигнува било отворено оркестарот.Изградени со трајни смола, ова divider е изграден за долготрајна употреба на отворено.Секој панел на Suncast Смола Екран Комплет мерки 2" x 23" x 44" да се обезбеди доволно приватност без преземањето премногу простор.Suncast зема гордост да им се помогне на клиентите подобрување на нивната внатрешна и надворешна простори со квалитет на производи за кои се модерно дизајнирани.Ќе се гордееме со создавање на убава животна средина.Ние се гордееме со одржување на тој начин.

За производот

Купувачите избираат и