• Свеж
Kawani Зима Кардинал Птици Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Стандардна Големина 18 X 21 Свети Бери Гранки Снег Поштенско Сандаче Опфаќа Обвива Пост Писмо Кутија Покри?

Kawani Зима Кардинал Птици Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Стандардна Големина 18 X 21 Свети Бери Гранки Снег

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

✉【Стандардна Големина】 : големината на божиќ оркестарот поштенско сандаче поклопецот е 21 x 18 инчи, поштенско сандаче магнетни опфаќа одговара за Американскиот стандард пост поштенски сандачиња и да ги исполнува упатствата за НАС Поштенски барања. ✉【Поштенско сандаче Обвива Материјал】 : кардиналот дизајн магнетни поштенско сандаче опфаќа е направен од високо квалитетни ПВЦ магнетни, лесно да се инсталира и да ги отстраните без да треба никаква алатка, само се држи до вашето поштенско сандаче. ✉【Трајни Карактеристики】 : божиќ пошта опфаќа поставување е Исчезнат отпорни, водоотпорен, отпорни, долготрајни со живописни печати на тоа можат да го издржат ерозија на сонце и ветер. ✉【Совршен Приказ】 : Совршена декорација за вашиот двор, отворено градина, и зима магнетни поштенско сандаче опфаќа исто така може да одговара со вашата градина знаме, ќе добиете многу пофалби од вашето соседство. ✉【Најдобар Подарок Избор】 : Само 1 поштенско сандаче маска, пошта кутија НЕ е вклучена.Совршен подарок за вашите пријатели, семејства, погоден за пролет, лето, есен и зима итн.Боја : Кардиналот.

За производот

Купувачите избираат и