• Свеж
Abodhu Дијамант Сликарство Пенкало со Светлина Дијамант Уметност Пенкало LED Дијамант Сликарство Пенкала 5D светне Пенкала за Дијамантски Сликарство Уметност Ноктите

Abodhu Дијамант Сликарство Пенкало со Светлина Дијамант Уметност Пенкало LED Дијамант Сликарство Пенкала 5D

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

【Функционална Дијамант Сликарство Додатоци】дијамант алатки за сликање вклучуваат 3 пакет со различна боја дијамант сликарство пенкало(без батерии), 1 пакет за складирање торба, 1 пакет лента, 20 парчиња од лепило глина, 12 парчиња на мулти-точка совети вклучувајќи го 3-вежба, 6-вежба, 9-вежба, 12-вежба пенкало главата (три за секој тип).Дијамант уметност прибор и алатки се лесни за употреба и може да ви помогне да заврши дијамант сликарство уметност со повеќе ефикасност. 【Запалени Дијамант Сликарство Пенкало】Овие дијамант сликарство запалени пенкала може да обезбеди одредено осветлување светлината, која може да помогне да се види симболите и броевите повеќе од јасно во слаба светлина средина, ги задоволува вашата употреба на било временски период и под различни услови на осветлување, LED светлината не е блескави, и очите се целосно заштитени. 【Удобно да Зафат】дијамант уметност пенкало со светлина донесува заоблени пенкало тело дизајн, соодветна должина и дебелина се исти како нормален пенкала, обезбедувајќи многу удобен зафат за корисници, дури и ако го држат запалени дијамант уметност пенкало за долго време, нема болка, која може да помогне да се држиме дијаманти/монистра ефикасно. 【Шарени Избори】На 5 D дијамант сликарство вежба пенкала имаат три бои, се зголеми злато, црвена роза, роза сина, стилски изглед со најпопуларните бои да ви донесе мирно расположение додека сте креирање дијамант слики или помине уметност, само уживам во тоа.Исто така, дијамант сликарски прибор и алатки се најдобриот подарок избор за вашето семејство, пријатели, колеги. 【За Дијамант Уметност Запалени Пенкало】Понекогаш поради слабата врска или нечистотија помеѓу батеријата терминали и вграден во метал контакт парче, led дијамант уметност пенкало не може да светне.Нема потреба да се грижите.Вие само треба да се обиде да се прилагоди на метал контакт парче, така што тоа може целосно да контакт на батеријата.Овој проблем може да се реши.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.

За производот

Купувачите избираат и