• Свеж
Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

DEN 4500.00

Од стока
Достапно.

Во Колумбија, ние вредност етички, одржлив производствени практики и се залага за цел да се осигура дека партнерите со кои соработуваме и споделување на остварување на овие вредности.Резултатот е outerwear дека ви држи сува и удобно, без разлика на условите.Машина За Миење.Нашата посветеност обезбедува добросостојба на животните стандарди се состанаа во производи што ни ги чува топли и заштитени.Воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише.Под RDS, сите страни треба да ги исполнуваат критериумите на standard.Зимски главен за широк спектар на активности на отворено.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Овој водоотпорен надолу јакна карактеристики бод-слободен топлина запечатени изградба, а drawcord прилагодливи хауба, zippered страна џебови, прилагодлив ракави, и drawcord прилагодливи полите да ти чува суво и топло.Јакна која трае пешачење како сериозно како што го прават, ова надолу паркови карактеристики водоотпорен-дише заштита, топлинската-рефлективен внатрешни работи, 650 пополни моќ изолација и мноштво на други практични карактеристики.Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни поставата обезбедува крајната топлина за управување за отворено перформанси.Ние сме посветени на 100% RDS-уверение надолу и пердувите во текот на нашата линија.Со наша Моќ Надолу изолација, во комбинација со стратешки збунувачки модели, овој лесна облека, ќе се одржи флексибилност во сите правото поени без ладни места, обезбедувајќи максимална лофт за чувствувате топлина и уживање. На високо-лофт во оваа надолу грб работи во соработка со топлина рефлексивни термичка обвивка, да се создаде голема носење зимска облека.OMNI-ТЕХНИКА : Овој заштитен технологија обезбедува воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише, одржување на мајката природа е елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат, имајќи го него сува и удобно, без разлика на условите.Редовно Се Вклопуваат.By проверка и валидирање на нашиот ланец на секој чекор од патот, ние може да обезбеди дека финалниот производ е одговорно извори.Zippered странични џебови чувајте ги вашите мали предмети безбеден, додека водоотпорен надворешниот ткаенина и прилагодливи худ ви држи заштитени за време на harshest временските услови.Ова е голема јакна ќе можете да уживате за сезони за да се дојде.100% Полиестер. Оваа зимска јакна е достапна во повеќе бои и големини.УДОБНО НАДОЛУ ЈАКНА : Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Јакна е фантастична комбинација од лесни топлина, која доаѓа од 650 Пополни Моќ Надолу и нашето тело-топлина-рефлективен технологија.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.Внатрешната обвивка се состои од нашите метален dot моделот дизајниран за да ја задржат топлината, а тоа дише и dissipates влага.

За производот

Купувачите избираат и