• Свеж
ПУР ПЛУС Тапа Планината Вода Филтрација Систем, Металик Сива – Хоризонтална Тапа Планината за Свежи, Освежување Вода, PFM350V

ПУР ПЛУС Тапа Планината Вода Филтрација Систем, Металик Сива – Хоризонтална Тапа Планината за Свежи, Освежување

DEN 695.76

Од стока
Достапно.

СЛАВИНА за ВОДА ФИЛТРАЦИЈА СИСТЕМ – Уживајте освежување, филтрирана вода од вашиот тапа со ПУР ПЛУС Тапа Планината Филтрација Систем.Тоа вклучува Минерални Core технологијата која филтри за вода во текот природни минерали за одличен вкус.Го НАМАЛУВА 70 CONTAMINANTSȽ – Ова ПУР ПЛУС вода за пиење филтрација систем е сертифициран за да се намали 70 загадувачи, вклучувајќи ги доведе & меркур.Ƚ ПУР Тапа Филтрација Системи се овластени да се намали 10х повеќе загадувачи од Brita водечките стомна филтер.*Ƚ.ЛЕСНО ДА се ЗАКАЧИТЕ – На славина планината вода филтер е лесно да се закачите – нема алатки се потребни.Компатибилен со повеќето чешми, но нема да работи со повлече-out или рачен чешми.КОМПАТИБИЛЕН НЕ ЗНАЧИ да се СПОРЕДИ – Вистинска ПУР тапа монтирани филтри за вода се само филтри уверение за употреба во ПУР системи.За најдобри перформанси, го замени со Вистински ПУР Филтер на секои три месеци. #1 за ПРОДАЖБА на БРЕНД ВО СЛАВИНА ФИЛТРАЦИЈА** – Загадувачи можат да влезат во вода систем дневно, па филтрирање вода е важно.ПУР е развивање на иновативни технологии за супериорен вода филтрација за над 30 години.Стил : x.

За производот

Купувачите избираат и