• Свеж
365 од Целата Храна на Пазарот, Органски Салата за Полнење, Зачинета рамките на една фарма, 11.5 Унца

365 од Целата Храна на Пазарот, Органски Салата за Полнење, Зачинета рамките на една фарма, 11.5 Унца

DEN 1284.00

Од стока
Достапно.

365 од Целата Храна Пазарот на производи за да ви даде дека танц-долу-на-ходниците чувство, виртуелна ходниците премногу!Нашиот голем опсег на избори со премиум состојки на цени ќе може да се добие надолу со прави намирници шопинг толку многу повеќе отколку истурам основите во вашата кошничка.Кога станува збор за желба за deliciously свежа салата со малку удар, нашите Зачинета Ранчот Органски Сецкани Салата Комплет, го прави лесно да ги задоволи.Ние се започне со органско зелена зелка и romaine и потоа го фрли во slivers на органски морков, radicchio и зелен кромид.Фрли со крем органски sriracha сточарство (доверба нас - тоа е се здобија совршен ниво на топлина!), малку бела cheddar, tortilla ленти и семки од тиква, и имаш доста салата!Врвот со скара пилешко, лосос или тофу и имаш вечера во торба.

За производот

Купувачите избираат и