• Свеж
Arcanthite Деца Ножици (36 Смета Наставник Пак, Заоблени-совет, 5.5 Инчи) - 5.5 Мека на Допир Тапи Училиште Студентски Ножици Shears НА-003-36-А

Arcanthite Деца Ножици (36 Смета Наставник Пак, Заоблени-совет, 5.5 Инчи) - 5.5 Мека на Допир Тапи Училиште

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Пакување од 36 за Училница. 5.5"/14cm (Нож должина : 5cm).Ергономски Дизајнирани Рачки - Лесен за Употреба.Мека на Допир Рачки – Удобен за Користење.Три Бои (портокал-12 точки, сино-12 точки, црвено-12 точки).Боја : Портокал.

За производот

Купувачите избираат и