• Свеж
Fishlor Пешачење Стап Додаток, 12PCS Црна Пешачење Пол Круг Снег Скии Кал Кошница Пешачење Одење Стап Замена Додаток

Fishlor Пешачење Стап Додаток, 12PCS Црна Пешачење Пол Круг Снег Скии Кал Кошница Пешачење Одење Стап Замена

DEN 1920.00

Од стока
Достапно.

Направени од високо квалитетен материјал, кој ќе биде лесен и издржливи.Со голем контакт област, за да се даде дополнителна поддршка за да се спречи столбови од потонувањето премногу длабоко во мека земјата или ветер да го заштитите вашиот пешачење пол од кал.Направи пешачење пол и одење стапчиња оди глатко во секој терен.Преносни големина и лесно да го инсталирате, вие само може да се стави во вашиот пешачење пол торба и да ја инсталирате, кога е потребно.Суштински додаток за пешачење пол кога се случува за активности на отворено и пешачење.Опис : Многу луѓе како пешачење во текот на слободното време.Оваа пешачење пол кошница е важен додаток за пешачење.Направен од висок квалитет, тоа ќе биде многу издржливи за активности на отворено и пешачење употреба.Со голем контакт област, за да се даде дополнителна поддршка за да се спречи столбови од потонувањето премногу длабоко во мека земјата или снег, и да ти оди глатко во секој терен со пешачење пол или одење стап.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Пешачење Пол Кошница Материјал : Пластични Боја : Црна Средината Дупка Со Дијаметар : Прибл. 1.6 см / 0.6 инчен Надворешниот Дијаметар : Прибл. 54mm / 2.1 инчен Количина : 12 PCS Пакет Тежина : Околу. 91g Пакет Вклучуваат : 12 x Пешачење Пол Кошница Само Имајте на ум : 1. Одење стап во сликата не е вклучена. 2. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Купувачите избираат и