• Свеж
Dorman 14014 Caliper Заградата Болт, Пакување од 2

Dorman 14014 Caliper Заградата Болт, Пакување од 2

DEN 371.76

Од стока
Достапно.

Директна замена - овој диск кочница caliper заградата монтажа гром натпревари вклопуваат и во функција на фабриката дел на одреден години, го прави и модели.Идеално решение - ова болт е сигурен замена за оригинална дел кој недостасува или не успеа поради замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој диск кочница caliper заградата монтажа болт е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Chrysler Aspen : 2007, 2008, 2009] - [Dodge Durango : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009] - [Dodge Рам 1500 Ван : 2003] - [Dodge Ram меморија 1500 : 2008, 2009, 2010] - [Ram меморија 1500 : 2011, 2012, 2013, 2014].

За производот

Купувачите избираат и