• Свеж
fowong Под Вратата Издржам 2 Инчен Ширина x 39 Инчен Должина, Вратата Нацрт Затка Времето Соголување Вратата Дното Печат Лента (Brown)

fowong Под Вратата Издржам 2 Инчен Ширина x 39 Инчен Должина, Вратата Нацрт Затка Времето Соголување Вратата

DEN 158.16

Од стока
Достапно.

НАДГРАДИ ЛЕПИЛО ВРАТАТА ПОНЕСЕТЕ - Разликуваат од заедничките гума издржам, fowong вратата издржам носи надградена стакло и цемент лепак кој ќе биде се повеќе и повеќе леплива со текот на времето.Нема потреба да се грижите за правење неред на вашата врата кога го замени.Погоден за празнини до 1 Инч.Сите-во-едно формирање, три дупки дизајн може да главно намалување на бучава.МОРА да се ПРОЧИТА ЗА ИНСТАЛАЦИЈА - Чиста може да се применува во повеќето сценарија, e.г.гаража, подрум, спална соба, туш кабина, кујна.УСЛУГИ МОЖЕ да СЕ ВЕРУВА - Ние стоиме зад нашата заложба за квалитет.Секој производ поврзани со проблемот на, ве молиме слободно да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне за ваше задоволство.Направени од високо-квалитет со силиконска, не-токсични. 3-дупка дизајн со истиот ентериер и екстериер, издржливи и долг животен век.Надгради назад лепак кој може да биде раскинат надвор и да се користи откако ќе се применува таа.Нема остатоци лево, водоотпорен, рециклираат по вода за перење и сушење.Не грижете се ако назад лепак падна од лента, топлина со коса посува и тоа ќе биде повторно стап.Сите-во-едно формирање, добра цврстина и stretchability.повеќе вратата понесете го прави пофлексибилен и нема да го оштети вашиот подот.Може да се намали времетраењето потребно со ножици лесно.Колку долго сте биле борбите со непоканети нацрти и малку нешта неизразен во од врата празнини?.Треба вистински квалитет вратата издржам.Обидете се fowong под вратата издржам.Три бои(Бела/Кафеави/Црни) и две должина видови(39"/47") за вашиот избор, не само што е функционална, исто така, декоративни.Паметен избор за weatherization.Надградба 1. Вратата издржам дел е издолжени, што го прави пофлексибилен и помек, не е лесно да падне надвор од вратата.Нема нула или оштетување на вашиот кат кога отворање и затворање на вратата.Надградба 2. Се разликуваат од заедничките гума издржам, fowong вратата издржам носи надградена стакло и цемент лепак кој ќе биде се повеќе и повеќе леплива со текот на времето.Нема остатоци лево кога лупено off.Новиот назад лепак е водоотпорен и може да се рециклираат по мијат со вода и сушење.

За производот

Купувачите избираат и