• Свеж
MSR WindBurner Кафе Притиснете за Полнење

MSR WindBurner Кафе Притиснете за Полнење

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Овие кафе притиска да се претвори вашиот windburner шпоретот систем во Брзо, windproof подготовка машина.Издржливи нерѓосувачки челик цедилка диск и флексибилен Периметар заптивка да се Печат излезе кафе grinds за најсвеж, најчистите пијалак.Целата парче лесно disassembles и лежи рамно за пакување со други компоненти во вашиот windburner систем.Достапни во 1 L или 1.8 Л. Компатибилен со MSR windburner само.

За производот

Купувачите избираат и