• Свеж
Мала Фабрика за Полевање Може да Затворен , 34oz/1L Растенијата Наводнување Може со Долг од не ' Рѓосувачки Челик Spout за Мала Куќа Растенија, Растителни Господин со кој ?

Мала Фабрика за Полевање Може да Затворен , 34oz/1L Растенијата Наводнување Може со Долг од не ' Рѓосувачки

DEN 311.52

Од стока
Достапно.

ДОЛГО ВОДА НИКНЕ : Со долго вода никне, ќе го погоди нечистотија под мал лонец растенија лесно, наместо на добивање на вода на листовите или капе вода насекаде.Вратот е убаво и долго време за добивање на густи и лиснато растенија.Тоа е исто така одлична за добивање на свежа вода во цвет букети!Капацитет на садот е за 32oz/1 L.ЈАСНИ МЕРЛИВИ СКАЛА : Постои ниво на водата во обем во проѕирно шише, кои можат да ви помогнат точно контрола на количината на вода.МОДЕРЕН ПОГОН ГОСПОДИН СПРЕЈ ШИШЕ : Нашата 0.5 литар наводнување sprayer со модерен бројка ќе ви донесе уникатен ретро модерна чувствуваат.Тоа може да се користи за наводнување мали potted растенија, папрат и виси растенија и создавање на некои влажна.Можете лесно може да се прилагоди помеѓу 3 предизвика settings вклучувајќи Магла, Поток и Исклучување со едноставно вртење на млазницата.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА МАЛИ ФРЛААТ : Бидете сигурни дека за да вметнете за миење прво, па тоа ќе се игра добра улога во спречување на истекување и да се даде мазна се прелива во право, каде сакате да одите.Тоа е голема големина за мали фрлаат!.ГОЛЕМА МАЛКУ WATTERING КОМБИНАЦИЈА : Еден за наводнување за да го погоди нечистотија под густи и лиснато растенија.Еден sprayer за создавање на некои влажност и секојдневно одржување.Можете да добиете две во еден вредни и евтини цена!.Боја : Зелена.

За производот

Купувачите избираат и