• Свеж
Гумичка, Молив Гумичка, Боја Гумичка, Децата Молив Цртање Гумичка, Погоден за Деца, Училиштето, Ofice и Скица на Цртеж Пакет на 54

Гумичка, Молив Гумичка, Боја Гумичка, Децата Молив Цртање Гумичка, Погоден за Деца, Училиштето, Ofice и Скица

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

♥гуми рефус-кутија од 54 гуми, изтривалка направи на безбеден не-токсични и без мирис мек материјал TPR, со добра флексибилност, нема да се распадне и да се загрози време на употреба, значително проширување на неговата служба за живот.Тоа е издржлив, економичен и ефикасен, вие нема да бидете разочарани со тоа. ♥Шарени гумичка-Виножито бои и триаголен и правоаголни дизајни.Светли бои направи атрактивна и триаголници и правоаголници направи тоа корисно.Шарени гумичка отстранува најтешките молив знаци и не остава многу остатоци зад себе.Тоа несомнено ќе стане корисна асистент за дома училиште и канцеларии!. ♥молив гуми - Тоа е тешко на молив знаци (се исчисти штом ќе ги избрише), но нежно на хартија (дури и ако ги избрише молив знаци многу тешко, хартија не ќе се скрши).Бидејќи тие се меки, лесно да се наведнувам, писан агол може лесно да се избрише мали детали, рамна површина може лесно да се избрише поголема површина, повеќе погодно за дневни дома училиште и користење. ♥гуми за деца - Ова гумичка може да биде идеален подарок за децата, наставниците, канцелариски службеници, иако дар е светлина, но расположение е тешка. ♥Нашиот производ квалитетот е загарантирана, ве молиме да бидат сигурни да се купи и да го користите, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме посветени да ви послужи, незадоволни со целосно враќање на средствата.

За производот

Купувачите избираат и