• Свеж
GK Уп Опрема Мажите Фудбал Судијата Кратко Sleeve Џерси

GK Уп Опрема Мажите Фудбал Судијата Кратко Sleeve Џерси

DEN 455.76

Од стока
Достапно.

Микрофибер материјал привлекува влагата оддалеченост од телото да ви помогне да бидете кул.Бои се дизајнирани да одговараат на стандардни судијата бои.Екстра џерси тело должина дозволува безбеден навивам што се одржува во текот на натпреварите.Карактеристики на шари дизајн на предната и задната страна, со ракави и назад јака ознаки кои, исто така, се совпаѓаат.Две внатрешни градите џебови за чување.Оваа фудбал судијата џерси ви дава стручна впечаток во вашиот натпревари.Дизајниран за вашата удобност и максимална ефикасност.Микрофибер материјал привлекува влагата оддалеченост од телото да ви помогне да бидете кул.Се чувствуваат сигурни носи нашите дресови.Бои се дизајнирани да одговараат на тековната униформи прави да изгледа како професионален тим.Екстра џерси тело должина дозволува безбеден навивам што се одржува во текот на натпреварите.Карактеристики на шари дизајн на предната и задната страна, со ракави и назад јака ознаки кои, исто така, се совпаѓаат.Навивам вашиот картички, пишување utensil, летоци, или натпревар документи во два внатрешни градите џебови.Повлечете картички со Велкро сврзувачки елементи помогне да добие брз пристап и задржи содржината во внатрешноста.На zippered фуста и јака убаво се вклопува во однос на вратот и да им се дозволи да обичај се вклопуваат, одржување сте удобно во топли или ладни временски услови.Јаки имаат целосна полите трим да се чува од виткање.

За производот

Купувачите избираат и