• Свеж
RefineU Анти Магла Спреј за Очила, Долготрајни Defogge за Очила, Eyeglass, Маска, Спортски Очила, Плива Очила, Бања Огледало, Нанотехношка - Безбедно на Сите Леќи

RefineU Анти Магла Спреј за Очила, Долготрајни Defogge за Очила, Eyeglass, Маска, Спортски Очила, Плива Очила,

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

【Долготрајни Анти-магла】 : На нанотехношка брзо да го елиминира влага и го спречува fogging.Нашата единствена формула чува подолго ефект, трае околу 2-3 дена, и е идеален избор за дневна употреба. 【Погоден за сите Леќи】 : Тоа може да се широко се користат во вашиот очила, пливаат очила, спортски очила, нуркањето маски, Ветробрани, Двоглед, Домет, Хокеј Штитови, бања огледала, и безброј други површински видови за целта на магла слободни. 【Лесен за Употреба】 : Чистење на леќи , спреј мала количина на спреј на внатрешниот и надворешниот страни на објективот, потоа се примени на целата површина и почекајте да се исуши. 【Безбедно】 : Ова анти-магла спреј користи природни состојки и е совршено безбеден за вашите очи и кожа.Тоа може да се носи околу, ве молиме да ги користат со доверба. 【Гаранција】 : Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи, ние ќе обезбедиме 100% Задоволство и гаранција за парите назад.

За производот

Купувачите избираат и