• Свеж
TOPZEA Сет од 5 Кина Садовите за Складирање, Dinnerware Садовите за Складирање Тешко Школка Пластовидно се Движат Кутии Заштитници за Чинии, Чаши, Чаши и Чинии, се Чувствува

TOPZEA Сет од 5 Кина Садовите за Складирање, Dinnerware Садовите за Складирање Тешко Школка Пластовидно се Движат

DEN 1223.52

Од стока
Достапно.

На dinnerware складирање контејнер поставен изградени со мека соочи внатрешноста да им понуди на чинии и чаши подобро складирање на место, здрав bottoms да ги заштитиме од се растури.Оваа кина се движат кутија се користи за складирање dinnerware, чувајте ги подалеку од прашина и влага, и организирате вашата кујна да остане уредно, подготвени да одат кога ви е потребно нив.Нашите кина складирање,во собата може да се одржи 12" вечера плоча случај, 10" салата чинија случај, 8.4" пустината плоча случај, 6.8" чинијата плоча случај.Куп и кригла чување има 12 од различни првенства.На dinnerware контејнер за складирање со тврди школка и пластовидно, можете да ги зачувувате вашите деликатна dinnerware добро во овие прашина-доказ движат кутии, да се подготват за празникот оброци, денот на Благодарноста, вечера Божиќ, Нова година партија, или други угостителски настан.TOPZEA кина складирање поставени не само стилски, но многу практично, совршен housewarming и идеален подарок за нов дом, домаќин/водителка, младенците цел, или нови соседи.

За производот

Купувачите избираат и