• Свеж
FLZOSPER 15-Парче Занает Нож го Поставите,1 Парче Прецизност Пенкало Хоби Нож со 14 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Уметност Комунални жилети Комплет,за Сечење Резба Scra

FLZOSPER 15-Парче Занает Нож го Поставите,1 Парче Прецизност Пенкало Хоби Нож со 14 Парчиња од не ' Рѓосувачки

DEN 335.52

Од стока
Достапно.

▶【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】- Доаѓа со 1 квалитетот занает нож,и 13pcs остри ножеви:3 PC#21,6 PC#2,2 PC#48,2 PC#26. Различни модели за да ги задоволат вашите различни потреби. ▶【СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ】- Ова razor-остри премиум комунални нож е направен од алуминиум легура,и нож во собата е изградена со прецизност од SK-5 high јаглероден челик, метални одделение забележано за својата способност да се одржи на раб. ▶【ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН】- Не се лизга дизајн, цврсти сите метални прецизност рачки и текстура стегачот го намалува заморот и нуди повеќе прецизност и мазна контрола. ▶【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】- Идеален за прецизни проекти, за модели, уметничка работа, нежен, прецизно сечење, детали, средување и соголување. ▶【НАЈДОБАР ИЗБОР】-Уникатен складирање кутија се отвора станот за лесен пристап на нож и брз избор на големини, тоа исто така може да се купат како подарок.

За производот

Купувачите избираат и